Web Tasarım Hizmetleri

Firmanıza sektörünüze hedef kitlenize uygun ve özel çözümler

Tüm cihazlarda sorunsuz ve düzgün çalışabilecek responsive ve mobil uyumlu web siteleri üretiyoruz. 

Günümüzde internetteki görsel çeşitlilik artık sınırları zorlamaya başladı. Müşterinin veya okuyucunun bir internet sitesinde çok fazla vakit geçirmesinde, içeriğinin yanında görselliğin de büyük katkısı vardır. Başarılı ve konusunda uzman web tasarım ekibimizin grafiklere adeta hayat vererek oluşturdukları tasarımlarla, size ve müşterilerinize görsel çeşitliliği ile cazibesi olan, istenilen her bilgiye anında ulaşılabilen, kullanımı kolay, anlaşılır, pratik ve gezinirken sıkılmadan zevk alabileceğiniz siteler sunmaktadır.

Hazırladığımız projelerin temelini, firmanın hedef kitlesini bulmak, bu hedef kitlenin ilgisini çekecek çözümler üretmek ve firmaya geri dönüşü sağlamak oluşturuyor. Projenin ne amaç için kullanılacağı, hedef kitlenin çözümlemesi, hedef kitlenin vereceği tepkilere işlevsel çözümler üretebilmek ve rakip firma analizleri projenin başarıya ulaşmasında önemli etkenlerdir. Hazırladığımız web sitesine her ortamda kolayca ve sorunsuzca ulaşılabilmesi mükemmel bir tasarımın vazgeçilmezidir.

Firmanızın hedef kitlesine ulaşan, geri dönüşü sağlayan, görsel zenginliği ile ne vermek istediğinizi anlatabilen, ifadesi kuvvetli, sağlam temeller üzerine kurulmuş çözümler sunuyoruz.

Kurumların dış dünyaya açılan yüzü konumdaki web sayfalarını, teknik alt yapısı SEO uyumlu (Search Engine Optimization- Arama Motoru Optimizasyonu) olacak şekilde hazırlıyor, sayfanın güncelliğini korumak adına yönetim süreçlerinde destek sağlıyoruz.

SEO

Müşterilerimizin web siteleri için SEO çalışmalarını yürütürken bütüncül bir anlayışı benimsiyoruz. Siteleri hem arama motoru algoritmalarına uygun şekilde düzenliyoruz hem de sitelere gelen organik trafiğin ticari kazanca dönüşümünü sağlamak için kullanıcı deneyimini iyileştirmeyi de ön planda tutarak titizlikle çalışıyoruz.

Peki SEO Nedir? Ne İşe Yarar?

Arama motoru optimizasyonu (SEO), bir web sitesinin organik (ücretli olmayan) arama motoru sonuçlarında daha fazla görünürlük kazanmasını sağlamaya odaklı bir dijital pazarlama alanıdır.  SEO çalışmalarının genel olarak amacı şirketlerin ya da kurumların web sitelerinin ilgili arama sonuçlarında daha iyi sıralar elde etmesi ve site-içi kullanıcı deneyiminin olumlu yönde geliştirilmesidir. Bu sayede hedef kitlelere çok daha etkili bir şekilde ulaşılabilir ve daha fazla dönüşüm sağlanabilir. Arama sonuçlarında üst sıralarda yer almak web sitenizin, sunduğunuz ürün ve hizmetleri aktif olarak arayan potansiyel müşterilerin önüne çıkmasını sağlar. Böylece sitenize daha fazla potansiyel müşteri ve satış getirir.

Google’ın arama sonucu sıralamalarını oluştururken kullandığı 200’den fazla temel faktör bulunmaktadır. Bir internet sitesinde kullanılan içerikler, site hızı düzenlemeleri, arama motorlarına uygun teknik site altyapısı, siteye gelen backlinkler, ssl sertifikaları, kullanıcı metrikleri, sayfalarda kullanılan görseller, bu faktörlerden sadece birkaçı. Müşterilerimizin web siteleri için SEO çalışmalarını yürütürken bütüncül bir anlayışı benimsiyoruz ve tüm SEO faktörlerini dikkate alarak titizlikle çalışıyoruz. Web siteleri için bir başka önemli trafik ve potansiyel müşteri kaynağı olan sosyal medya yönetimi çalışmaları da SEO çalışmaları ile birbirlerini destekleyecek şekilde yürütülebilir. Sosyal medya hesaplarını da yönettiğimiz müşterilerimiz için bu durumu göz önünde bulundurarak gerekli SEO ve sosyal medya stratejileri oluşturuyoruz. Sosyal medya yönetimi sayfamızı ve hizmetlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Bu konuda hizmet almak isterseniz, bize  ihtiyaçlarınızı iletmeniz yeterli 😉

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field

BAŞKA NELER YAPIYORUZ?

Menü