Çalışan Filmleri

Coşkuyla dokunan filmler!

Coşkuyla dokunan filmler!

Çalışanlarda neşe, ortamda coşku,

işveren markalaşmasında büyük bir adım…

Şirket içinde çalışanların katılımıyla yapılan filmler iç iletişimde canlılık, çalışanlarda coşku yaratarak aidiyeti artırır. Çalışan filmleri işveren markalaşmasının iç ve dış iletişiminde kullanabileceğiniz, tüm etkinlik ve lansmanlarınızda gösterebileceğiniz etkili bir araçtır.

Şirket içinde intranet, ekranlar ve şirket sosyal ağlarında, şirket dışında ise Linkedin, Youtube, Facebook vb. tüm sosyal mecralarda etkili bir paylaşım yapmanızı sağlar. Adaylara şirket ortamı hakkında fikir verir ve ortama katılma isteğini artırır. Mevcut çalışanlar ise şirketleriyle gurur duyacakları ve çevreleriyle keyifle paylaşacakları bir içeriğe sahip olur.

Filmin senaryosundan, çekim ve post-prodüksiyonuna kadar tüm aşamalarını tek elden yürütüyor, sosyal ağlarda yayılımını yapıyoruz. Çalışanların kurumsal jingle veya seçilen müzik parçasına eşlik ettiği filmlerde, senaryoyu mümkün olduğu kadar çok çalışanın katılımını sağlayacak şekilde kurguluyoruz. Yapılacak çalışan filmi, şirketin değer, misyon, vizyon, strateji veya bir iç iletişim sloganını öne çıkaracak bir konsept üzerine de oturtulabilir. Film süresi, senaryo ve seçilen müziklere bağlı olarak 4 ila 10 dakika arası olacaktır.

Bu konuda hizmet almak isterseniz, bize  ihtiyaçlarınızı iletmeniz yeterli 😉

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field

BAŞKA NELER YAPIYORUZ?

Menü