Kurum İçi Lansmanlar

Etkili etkinlik! Coşku verir, hep hatırlanır, Prestij katar…

Lansman çalışmalarında, oluşturduğumuz konsept çerçevesinde genelde pre-lansman, lansman ve post-lansman süreçlerinden oluşan üç aşamalı bir yol haritası belirliyoruz.

Pre-lansman

Pre-lansman ile çalışanlarda merak ve heyecan yaratıyor, beklentiyi artırarak sahiplenmeyi kolaylaştırıyoruz. Bu süreçte gerilla uygulamalar gerçekleştiriyor, firma ekranlarını kullanıyor, poster, dönkart, roll-up vb. POP materyalleri yerleştiriyor ve çalışana bireysel olarak erişmemizi sağlayan tanıtım materyalleri ve iletişim kanalları geliştiriyoruz.

Lansman

Lansmanda ise ipuçlarını verdiğimiz konuyu açıklığa kavuşturuyor, organizasyonun çapı ve bütçesi ne olursa olsun tüm süreci konseptimize uygun tasarlıyor, içselleştirmeyi artıracak etkinlikler düzenliyor ve promosyonlar üretiyoruz. Eğlencenin dozunu lansman konusunun önüne geçmeyecek şekilde belirliyor ve seçimlerimizle konuya referans vermesini sağlıyoruz. Günlük kullanıma yönelik ve konsepte uygun hatırlatıcı materyaller tasarlıyor ve dağıtıyoruz.

Post-lansman

Post-lansman sürecinde, lansman konusunun çalışanlar tarafından sahiplenilmesi, düşünüş ve yaklaşım olarak çalışma hayatının içine entegre edilmesini sağlayacak görsel ağırlıklı bilgilendirmeler yapıyor, workshop, oyun, yarışma vb. etkinlikler organize ediyoruz. İK departmanının post-lansman sürecine adapte edeceği uygulamaları da yine aynı konsept çerçevesinde tasarlıyor ve çalışanlara duyuruyoruz.

‘İş’te eğlence! Çalışanları kısa aralar vererek gülümsetin ve rahatlatın…

İş hayatı, haftanın her günü sabah başlayıp akşama kadar devam eden yoğun bir çalışma temposunda ve genelde stres altında geçen zaman dilimlerinden oluşur. Kırılma noktaları yaratmadığınız zaman bu hızlı ve sürekli akış çalışanlarda bıkkınlığı artırır, ortamda gerginlikler yaratır ve performansı azaltır. İş günlerinde çalışanları eğlendirip dinlendirecek uzun süreli etkinlikler düzenlemek ve bunun sürekliliğini sağlamak ise nerdeyse olanaksızdır.

Çalışırken eğlenmek Küçük bütçeli oyun, yarışma ve sürprizlerimizle, ‘happy hour’larınızı daha eğlenceli hale getirebilir, gün içinde işe kısa aralar vererek veya öğlen tatillerini değerlendirerek çalışanların eğlenmesini ve rahatlamasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu eğlence anlarında çekilecek fotoğraf ve filmler, sonrasında iç iletişim ve işveren markalaşmasına yönelik paylaşım materyalleri sağlamaktadır.

Bu konuda hizmet almak isterseniz, bize  ihtiyaçlarınızı iletmeniz yeterli 😉

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field

BAŞKA NELER YAPIYORUZ?

Menü