Kurumsal Kimlik Yönetimi

Logo’dan Kurumsal Kimliğe Sıra Dışı Tasarımlar

Marka bir firmanın ayakta kalabilmesinin önemli yapılarından bir tanesidir.

Tulunay Creative, kişi ve kurumların hedefleri ile örtüşen, marka imajını güçlendiren, kitleler tarafından farkındalığı arttıran, güçlü bir Kurumsal Kimlik Stratejisi ile duruş ve söylemlerinize, modern çizgilerde etkisi yüksek, profesyonelce hazırlanmış kurumsal kimlik çalışmaları ile görsel imajınıza katkı sağlayacak etkili çalışmalar gerçekleştirir. Tüm kurumsal dokümanların içerik, tasarım ve baskı çalışmalarını her biri kendi alanlarında uzman ekibiyle yürütür.

Faaliyet alanı ne olursa olsun, başarının başlangıç noktası; her zaman toplumda ve hedef kitlede bırakılan ilk izlenimdir. Bu izlenim sadece logo ve basılı evrakları değil, daha geniş bir perspektifte, kurumun kitleler üzerinde bırakacağı imajı güçlendiren çalışma ve faaliyetlerin tamamını kapsar.

İyi bir kurumsal kimlik çalışması; kişi ve kurumların kamuoyu ve hedef kitle üzerinde yaratmak istediği etkiye yönelik tasarlanması gereken stratejik bir süreçtir. Şirketin kuruluş amacı, sektörü, ürünleri ve kamuoyunda bırakmak istediği algı ile uyumlu, güçlü, etkili, kolay anlaşılabilir, renk anlamları profesyonelce tahlil edilerek tasarlanmış, ilk bakışta rakiplerden ayrıştıran, özgün çalışmalar olmalıdır.

Bu konuda hizmet almak isterseniz, bize  ihtiyaçlarınızı iletmeniz yeterli 😉

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field

BAŞKA NELER YAPIYORUZ?

Menü