Eğitim, İş Sağlığı ve Güvenliği Filmleri

Anahtar teslim 360 Derece A’dan Z’ye Eğitim Filmleri Prodüksiyonu

EĞİTİM FİLMLERİ

Şirketlerin zaman zaman çalışanları için hazırladığı bilgilendirici videolardır. Eğitim filmleri, firma personelinizi eğitmek ya da bilgilendirmek için kullanabileceğiniz hesaplı ve kullanışlı bir yöntemdir. İşletmenize uygun, istekleriniz doğrultusunda hazırlanmış eğitim filmleriyle personelinizi görsel olarak desteklenmiş uygulamalı tekniklerle eğitebilir ya da personelinize bilgi verebilirsiniz.

Eğitim filmleri, pazarlama yöntemi olarak da kullanılabilir. Satışa yönelik ticari eğitim filmleri hazırlanarak eğitim filmi, pazarlama seçeneği olarak kullanılabilir.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ (İSG) FİLMLERİ

Firma personelinizi eğitmek ve bilgilendirmek için kullanabileceğiniz hesaplı ve kullanışlı yöntemlerden biridir. Firmanız için özel olarak hazırlanan eğitim filmleriyle personelinizi görsel olarak desteklenmiş uygulamalı tekniklerle eğitebilirsiniz.

ZİYARETÇİ, İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ (İSG) FİLMLERİ

Eğitim filmleri verilecek bilgilerin çokluğuyla ilgili olarak 5 ile 60 dakika arasında değişebilir. Her filmde teorik bilgi fazlaysa tavsiyemiz konsantrasyonun dağılmaması için 30 dakikalık bölümler halinde olmasıdır. Eğitim filmleri görsel efekt ve animasyonlarla da desteklenebilir.

Bu konuda hizmet almak isterseniz, bize  ihtiyaçlarınızı iletmeniz yeterli 😉

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field

BAŞKA NELER YAPIYORUZ?

Menü