Sosyal Medya Yönetimi

Potansiyel kitlenize kolaylıkla erişin

Günümüzde, sosyal medya yönetimi, tüm iletişim süreçlerinde hayati önem taşıyor. Bugün artık dijital dünyada olmayan ya da bu platformları etkin şekilde kullanmayan firmaların rekabet edebilme şansları neredeyse yok denecek kadar azalıyor.

Doğru ve etkin bir şekilde yapılan sosyal medya danışmanlığı, kurumuzun ürün ve hizmetlerine olan talebi, müşterileri ve çalışanlarıyla bağını, marka bilinirliğini, kurumsal değerini ve web sitesi trafiğini olumlu yönde etkiler. Günden güne daha büyük kitlelere ulaşan ve karmaşıklaşan sosyal medyayı doğru kullanmak kurumlar için büyük önem taşır. Bu da sizi ve markanızı anlayan, ihtiyaçlarınıza cevap veren, kriz anlarını doğru yönetebilen, yaratıcı bir ekiple mümkün olabilir.

Her bir müşteri için terzi kesim özel olarak tasarladığımız içeriklerimiz, videolarımız, görsel tasarımlarımız, projelerimiz ve sosyal medya reklamları uygulamalarımızla sosyal medyadaki platformlarda ve diğer online sosyal alanlarda gerçek zamanlı olarak marka bilinirliğinizi artırdığı gibi bu yöntemlerle ürün veya hizmetlerinizin çok daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlarız.

Tulunay Creative olarak öncelikle markanızı analiz edip, sizin için en doğru stratejiyi oluştururuz. Sosyal medya stratejisi oluştururken önemli olan sadece takipçi sayısını arttırmak değil aynı zamanda potansiyel müşteri kitlenizin hesaplarınızı takip etmesini sağlamaktır. Ancak bu sayede nitelikli takipçi sayısı artışı amacına ulaşılabilir ve işletmenin sunduğu ürün ya da hizmetlere yönelik talebin artması sağlanabilir. Uygulamaya konulacak medya planlarınızı belirleyip, akılcıl çözümlerle markanızın itibarını, hedef kitlelerde olumlu algıyı sağlayan işleri hedefleriz. Hazırlanan kampanyaların sosyal medyada hedef kitlenize nasıl ve ne zaman ulaşacağına dair güvenli bir yol haritası çıkartırız. Buna göre Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin ve daha birçok farklı sosyal medya platformunda markanızı ve sunduğunuz ürün ya da hizmetleri güvenilir bir şekilde yansıtmak adına zengin içerikli kampanyalar hazırlarız.

Bu konuda hizmet almak isterseniz, bize  ihtiyaçlarınızı iletmeniz yeterli 😉

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field

BAŞKA NELER YAPIYORUZ?

Menü