Kurumsal Yayın Yönetimi

Etkili tasarım, doğru ve özgün içerik

İster basılı, ister dijital olsun her yayın, konusu, içeriği, hedef kitlesi göz önüne alınarak, kurumun kimliği ve kültürünü yansıtacak şekilde tasarlanmalıdır. Bilinmesini istediğiniz bir içerik varsa bunu okuma, izleme isteği uyandıran bir format ve tasarımla sunmalısınız. Herhangi bir içerik mecbur olunduğu için değil ancak istenerek okunduğunda anlaşılır, hatırlanır ve kalıcı olur.

Çalışanlarınıza, müşterilerinize ve tedarikçilerinize yönelik küçük veya büyük çaplı her yayınınızı, genel şablonu, sayfa yapısı, görsel kullanımı, içerik akışı ile kurumsal kimlik standartlarınıza uygun olarak tasarlıyor, dikkat çekici uygulamalarla renklendiriyor, ilgi çeken, okunan ve üzerinde konuşulan bir eser halinde sunuyoruz.

Metin düzeltilerini, doğru Türkçe kullanımına dikkat ederek ve tutkuyla bağlı olduğumuz dilbilgisi kurallarından asla taviz vermeden gerçekleştiriyor; ayrıca ihtiyaç duyulduğunda yazı, fotoğraf, illüstrasyon gibi yazınsal ve görsel içerik desteği vererek yayının zenginleşmesini sağlıyoruz.

Bu konuda hizmet almak isterseniz, bize  ihtiyaçlarınızı iletmeniz yeterli 😉

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field

BAŞKA NELER YAPIYORUZ?

Menü