Kurumsal Kitap

Çalışanlarınız şirketlerinin bir parçası olmaktan gurur duysun.

Her firmanın bir öyküsü vardır…

Çalışanlarınız şirketlerinin bir parçası olmaktan gurur duysun.

Şirketinizin yaşını kutlamak, şirket tarihinizi anlatmak, çalışanlarınızı belirli konularda bilgilendirmek gibi amaçlarla yayınlayacağınız kitaplar yazım dili, anlatım tonu, fihrist yapısı, içerik düzeni, tasarımı ve sunumu ile hem okunurluğu hem arşiv değeri yüksek, ilgi çekici yapıtlar olmalıdır. Kütüphane raflarında sıkışıp kalmamalı, merakla okunmalıdır. Kurum kitapları, şirket kültürünün yerleşmesine katkıda bulunan ve çalışan aidiyetini artıran önemli iç iletişim materyalleridir.

İçerik, tasarım, basım, gönderim

Sizden aldığımız bilgi, belge ve yönlendirmeler ışığında, şirket kültürünüz ve çalışan yapınıza uygun olarak içerik hazırlıyor, bütünselliği sağlayan konu akışı, kelime seçimleri, cümle yapısı, görsel kullanımı ve düzeni, font ve punto seçimi gibi tüm detayları hedef kitleyi göz önünde bulundurarak belirliyor ve tasarlayıp basıma hazırlıyoruz. İstenildiği takdirde matbaa takibini yaparak basımını gerçekleştiriyor ve istenilen adreslere gönderimini de gerçekleştiriyoruz.

Farklı tarzlar

Klasik kitap yapısı dışında çizgi roman, scrap book gibi daha ilgi çekici ve özgün tasarımları da yine konsept, içerik, akış, tasarım, basım ve gönderim hizmetleriyle birlikte sunuyoruz.

Kurumsal kitap hizmetlerimiz

Görsel içerik

Yazı desteği

Dilbilgisi kontrolü

Danışmanlık

Tasarım

Basım ve gönderim

Bu konuda hizmet almak isterseniz, bize  ihtiyaçlarınızı iletmeniz yeterli 😉

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field

BAŞKA NELER YAPIYORUZ?

Menü