Dergi

Şirketinizin en etkili iç iletişim mecrasını oluşturun!

Şirketinizin en etkili iç iletişim mecrasını oluşturun!

Çalışanlarınızın sahiplenme duygusu en üst düzeye çıksın.

Anahtar teslim

Kurumsal derginizin tüm aşamalarında hizmet veriyor, derginizi mümkün olduğunca çalışanları da içine alacak şekilde yapılandırarak yazı, fotoğraf, resim, haber gibi konularda destek vermeleri için onları yüreklendiriyor; destek alamadığımız durumlarda ise İK kanalı ile onlardan haberler veriyoruz. Böylece daha çok sahiplenilen, her sayısı merak edilip beklenen, okunup konuşulan ve gururla eve götürülen bir yayın olmasını sağlıyoruz.

Danışmanlık ve tasarım

Derginin tüm içeriği şirket içindeki ekipler tarafından oluşturuluyorsa yayın kuruluna danışmanlık veriyor, derginin içeriğini düzenliyor, yazım hatası ve dilbilgisi kontrolü yapıyor, başlık önerilerinde bulunuyor, talep edildiğinde yazı ve görsel içerik desteği sağlıyor, tasarımı ve basımını gerçekleştiriyoruz. Derginizi ilk kez çıkartıyorsanız yasal süreçlerle ilgili yönlendirmede bulunuyoruz.

E-dergi

Ayrıca, derginizi dijital olarak ulaşabildiğimiz çalışanlar için e-dergi formatında da hazırlıyor ve her sayı için haber başlıklarını ve kısa özetleri içeren bir e-bülten göndererek okunma oranını artırıyoruz.

İsmimi siz koyun

Saydığımız hizmetlerin yanında sahiplenmeyi artırmak için derginin isminin belirleneceği iki aşamalı -önerileri aldığımız ve önerileri oya sunduğumuz- bir yarışma düzenliyor, yapı ve içerikle ilgili görüşlerini almak için çalışanlara yönelik anketler gerçekleştiriyor, sonuçları raporluyoruz.

Kurumsal dergi hizmetlerimiz

Görsel içerik

Yazı desteği

Dilbilgisi kontrolü

Danışmanlık

Tasarım

E-dergi ve e-bülten

Basım ve gönderim

Yasal yönlendirme

İsim yarışması

Anket

Bu konuda hizmet almak isterseniz, bize  ihtiyaçlarınızı iletmeniz yeterli 😉

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field

BAŞKA NELER YAPIYORUZ?

Menü